Spotkanie Rady Osiedla - luty 2021

Opublikowane: sob., 02/20/2021 - 15:09 Przez: Ariel Zwoliński

18 lutego 2021 roku odbyło się pierwsze w tym roku zebranie Rady Osiedla Tatrzańskie. W spotkaniu można było uczestniczyć online, jak również osobiście w Szkole Podstawowej nr 67.

Tematy poruszone na zebraniu dotyczyły:

  • Budżetu Rady Osiedla na 2021 rok.
  • Braku stałej siedziby Rady Osiedla w związku z tym, iż poprzednia została zburzona przy okazji budowy basenu Aqua Fordon. Trwają starania o ustanowienie nowej siedziby.
  • Odśnieżania osiedlowych chodników przez Zarząd Dróg Miejskich i zdarzeń przy pętli autobusowej przy ul. Pelplińskiej - Rada podjęła decyzję wystosować pismo do ZDMiKP w tej sprawie.
  • Wiaty przy terenie rekreacyjnym pomiędzy ul. Salezjańską a ul. Kromera (przy Orliku / Basenie), Rada na poprzednim spotkaniu podjęła decyzję o wystosowaniu wniosku w tej sprawie. Treść wniosku została zaakceptowana na obecnym spotkaniu i po jego przesłaniu, zostanie opublikowana na stronie Rady Osiedla.
  • Zapytania mieszkańca odnośnie braku opinii Rady Osiedla dotyczącej projektów do budżetu obywatelskiego - odpowiedź zostanie przekazana zainteresowanemu, jak również opublikowana na stronie internetowej Rady.
  • Zapytania mieszkańca odnośnie parkowania i utrudnionego przejazdu przez słupki przy ul. Janosika - odpowiedź zostanie przekazana zainteresowanemu, jak również opublikowana na stronie internetowej Rady.
  • Zakupu sprzętu umożliwiającego prowadzenie spotkań online.

Kolejne zebranie zaplanowano na 9 marca 2021 na godzinę 18:00. Głównym tematem będzie rozdysponowanie budżetu na 2021 rok.

Podobnie jak tym razem, w zebraniu będzie można uczestniczyć zarówno osobiście, w SP nr 67 przy ul. Kromera 11 (główne wejście - stołówka szkolna), lub przez internet, telefon.

 

Zastępca Przewodniczącego

Rady Osiedla Tatrzańskie

Ariel Zwoliński

Komentarze

Czy basen w 67 jest otwarty?

Dodane przez Mieszkaniec (niezweryfikowany) w odpowiedzi na

Basen jest po odbiorze technicznym, ale z uwagi na stan epidemii jest zamknięty. Niektóre baseny zostały teraz otwarte na próbę, ale Aqua Fordon przy 67 rzekomo sklasyfikowany jest jako aquapark i nie mógł być otwarty.

Dodaj komentarz

Ograniczony HTML

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy web oraz email zostaną automatycznie skonwertowane w odnośniki