Skład Rady Osiedla 2018-2022

Opublikowane: wt., 07/24/2018 - 23:23 Przez: Ariel Zwoliński

Rada Osiedla powoływana jest na czteroletnie kadencje. Na lata 2018-2022 zostali wybrani następujący członkowie Rady:

Andrzej Młyński - przewodniczący, andrzej.mlynski@osiedletatrzanskie.pl telefon 660 794 345

Ariel Zwoliński - zastępca przewodniczącego, ariel.zwolinski@osiedletatrzanskie.pl telefon 537 509 595

Ewa Koczwara - sekretarz, ewa.koczwara@osiedletatrzanskie.pl

Tadeusz Chmielewski tadeusz.chmielewski@osiedletatrzanskie.pl

Marek Czarnocki marek.czarnocki@osiedletatrzanskie.pl

Joanna Gołata joanna.golata@osiedletatrzanskie.pl

Małgorzata Henke-Lewandowska malgorzata.henke@osiedletatrzanskie.pl

Eleonora Janowicz eleonora.janowicz@osiedletatrzanskie.pl

Maciej Kołodyński maciej.kolodynski@osiedletatrzanskie.pl

Marek Kruczkowski marek.kruczkowski@osiedletatrzanskie.pl

Marek Lis marek.lis@osiedletatrzanskie.pl

Zbigniew Majdan zbigniew.majdan@osiedletatrzanskie.pl

Bożena Peplińska bozena.peplinska@osiedletatrzanskie.pl

Marzena Siedlecka marzenna.siedlecka@osiedletatrzanskie.pl

Zbigniew Szczęsny zbigniew.szczesny@osiedletatrzanskie.pl